Szablony

Kilka słów o szablonach.

szablon netmergency

Szablon Netmergency jest opcją ekonomiczną dla zaczynających lub niskobudżetowych firm, które nie mogą pozwolić sobie na indywidualny projekt. Szablon ten jest świetnym rozwiązaniem, gdyż zawiera on wszystko, co potrzebujesz na start.

Co wchodzi w skład ?

Szablon zawiera slider'y, formy kontaktowe, media społecznościowe, banery reklamowe, galerię, pola tekstowe. Szablon jest responsywny, wygląda dobrze na telefonach, tabletach czy laptopach. Wraz z szablonem dostajesz do 3 godzin usług na drobne zmiany.

PANEL ADMINISTRACYJNY

Szablon oparty jest o platformę WordPress. To Ty zajmujesz się aktualizacją tekstu lub zdjęć. Jako że jesteś administratorem strony możesz to robić o każdej porze bez naszej pomocy i bez dodatkowych kosztów. Do szablonu dołączamy pełną dokumentację. Martwisz się, że obsługa będzie skomplikowana? Bez obaw, proces ten jest łatwy i przyjemny.

stylowanie

Szablon Netmergancy ma ten sam schemat, lecz każdy jeden wygląda inaczej. Dlaczego? Otóż zawsze dobieramy indywidualne style, które zależą od przedziału, w którym pracujesz. Kolorystyka pełni dużą funkcję w świecie design'u i reklamy, to samo można powiedzieć o czcionkach lub zdjęciach. Otóż właśnie dlatego strona księgowej będzie wyglądać dużo inaczej niż strona kosmetyczki.

Szablon indiwidualny

Szablon indywidalny, czyli strona zaprojektowana specjalnie dla Ciebie.

na czym to polega?

Szablon indywidualny jest droższy i bardziej czasochłonny. Polega on na zaprojektowaniu strony na specjalne zamówienie klienta. Po zatwierdzeniu projektu rozpoczyna się czas pracy developerów. Strona będzie odzwierciedleniem zatwierdzonego projektu.

indiwidualna cena

Cena za szablon indywidualny zależy od skomplikowania projektu i ilości poświęconych godzin na realizacje.